W życiu każdego z nas są chwile wyjątkowe; są momenty, do których z czułością wracamy pamięcią. Są też takie, które dopiero mają się wydarzyć i chcemy, aby na zawsze pozostały w naszych sercach, aby wywoływały uśmiech na naszych twarzach.

Jednym słowem są okazje – te duże i te całkiem maleńkie – które chcielibyśmy uczcić. Często zapraszamy więc gości, siadamy przy suto zastawionym stole lub ognisku, tańczymy, śpiewamy…

Jednak w dzisiejszych czasach mamy coraz mniej czasu, a czasem i sił, aby przygotować imprezę dla siedmiu a czasem nawet ponad dwudziestu osób. W takich sytuacjach zapraszamy Was do naszego kompleksu. Przygotujemy dla Was niemal każde przyjęcie okolicznościowe: czy to „roczek”, czy siedemdziesiąte urodziny dziadziusia, komunię czy chrzciny, imprezę firmową czy szkolenie*, a nawet rodzinne święta** – czy to we własnym gronie***, czy w grupie pozostałych naszych gości. Z naszej strony możecie liczyć na znakomite jedzenie, wygodne noclegi dla Was i Waszych gości, intymną atmosferę, a przede wszystkim dużo serca, które wkładamy w przygotowanie naszego kompleksu na wizytę każdego gościa.

Zapraszamy do nas!

*Posiadamy niezbędny sprzęt jak: flipchart, tv, czy rzutnik.

**Na święta często przygotowujemy pakiety rodzinne z dodatkowymi atrakcjami – zachęcamy do śledzenia naszej oferty na bieżąco.

***Istnieje możliwość wynajmu Pensjonatu na wyłączność.

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Facebook