Nie wiesz czym nowym zainteresować swojego malucha? Zastanawiasz się jak spędzić ciekawie czas ze swoim dzieckiem. A może w tych intensywnych czasach nagle stwierdziłeś, że pora przeżyć rodzinną przygodę?

Nic tak nie buduje relacji z dzieckiem jak wspólne przeżywanie przygód, żadna kupiona - kolejna - zabawka nie wzbudzi takich emocji i miłości u twojego malucha.

Jednym z Twoich najlepszych pomysłów będzie na pewno wspólny wysiłek włożony w przeżycie wielkiej przygody jaką bez cienia wątpliwości jest wspinanie w skałach, zabawy linowe, wspólna wycieczka do lasu lub wspólny biwak. Nasz Kompleks zwraca szczególną uwagę na troskę w kwestii pobytu maluszków na naszym terenie. Oddajemy Ci do dyspozycji place zabaw, boisko, rozległy teren, piękne i spokojne pole biwakowe, czy nawet ścieżki spacerowe dla wózków. My wiemy, że dzieci nie chcą od nas wyjeżdżać :).


A jeżeli Wasz maluch ma już skończone 2 lata, możecie wspólnie z naszym licencjonowanym instruktorem PZA zorganizować jego pierwszą przygodę na linie. Dzieciaki zawsze mają nieodpartą chęć poznawania świata i wspinania się na różne obiekty. Według nas lepiej aby robiły to pod okiem fachowca i pod Twoją opieką. Polecamy także asortyment naszego Sklepu Górskiego, który od zawsze dba o dostępność najlepszego sprzętu i ubiorów renomowanych marek dla maluchów. Tu dostaniecie wszystko od ubrań po buty wspinaczkowe etc.

 
Oczywiście samo wspinanie to tylko początek. Dla większej grupy maluchów możemy zorganizować bardziej rozbudowane zabawy. Możesz sprawić, że urodziny Twojego dziecka pozostaną na długo w pamięci jego i gości.

Zapraszamy do kontaktu.

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Facebook