Zmień ASAP na ASAC (As Soon As Climb). Znudziły Wam się w Waszej Firmie standardowe wyjazdy integracyjne polegające na siedzeniu przy stole i dyskutowaniu o ostatnim wyniku kwartalnym? Na pewno :). Proponujemy kameralny, na wysokim poziomie, dla wyższej kadry zarządzającej, dobrze zorganizowany wyjazd, który naprawdę zintegruje zespół i przysporzy wielu atrakcji. Po spędzonym u nas czasie, będziecie nareszcie zespołem, a nie zbiorem ludzi. Zrozumiecie co to wzajemne zaufanie i współpraca, a także pozytywne współzawodnictwo.

Takie efekty da wam nie tylko wspólny wyjazd na zwiedzanie, kulig, lot balonem czy dyskusje, ale też rywalizacja sportowa w zespołach pod okiem instruktorów, czy prelekcja lub wykład ludzi, którzy dzięki cechom swojego charakteru osiągnęli niebanalny sukces w górach zarówno w Polsce jak i w górach wysokich.

A wszystko to oczywiście w miejscu zapewniającym kameralny spokój i doskonałe wyżywienie. Kompleks Małe Dolomity zaprasza do kontaktu. Każda firma traktowana jest indywidualnie z jak największym ukierunkowaniem na jej potrzeby.

KONTAKT

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Facebook