Kompleks Małe Dolomity

Oferta noclegowa - pokoje. Sprawdź też aktualne promocje.

  Nocleg Śniadanie z pełnym wyżywieniem (*)
Dorośli i dzieci powyżej 11 lat 130 PLN 45 PLN wg oferty
Dziecko 2 - 11 lat 50 PLN 25 PLN wg oferty
Dziecko do 1 roku gratis (**) gratis (**) gratis (**)
Oferta noclegowa - Domek całoroczny Jura
Wynajem domku (4 osoby) 390 PLN (***)
Oferta noclegowa - Apartament Wysoka
Wynajem Apartamentu (4 osoby) 490 PLN (****)

 

Ceny za osobodzień orientacyjne, uwzględniające pełne obłożenie pokoju. W celu ustalenia ostatecznej ceny poprosimy o rezerwację na naszej stronie lub kontakt mailowy. Standardowy cennik nie obejmuje promocji, ofert specjalnych, długich weekendów, Świąt i Sylwestra.

(*) Rezerwacja z pełnym wyżywieniem obejmuje trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad z deserem i kolację. Rezerwacja pełnego wyżywienia musi być wcześniej potwierdzona gdyż nie prowadzimy restauracji dla gości zewnętrznych.

(**) Dodatkowe łóżeczko dla dziecka gratis

(***) Cena niezależna od ilości osób. Istnieje możliwość zamówienia pełnego wyżywienia. Pełny spis wyposażenia w menu Domek.

(****) Cena niezależna od ilości osób. Istnieje możliwość zamówienia pełnego wyżywienia. Wynajem na minimum 2 doby. Istnieje możliwość zagospodarowania rozkładanej sofy dla większej ilości osób po indywidualnym ustaleniu ceny. Szczegóły w opisie Apartamentu Wysoka

Naszą kuchnię opieramy na zdrowych, lokalnych produktach - pochodzących min. z pobliskiej farmy ekologicznej. Wiele produktów (np. niektóre gatunki chleba, bułek) przygotowujemy samodzielnie. Możemy dostosować naszą kuchnię do Państwa specjalnych wymagań kulinarnych (diety, alergie, wegetarianizm itp.) za dopłatą 30%. Kolację możemy zorganizować w formie ogniska/grilla z pieczonkami (lokalna specjalność) w naszym przydomowym zagajniku.

Opłaty dodatkowe:

  • Małe zwierzę (duże zwierzęta po uzgodnieniu) - 35 zł/dobę.
  • Wydłużenie doby hotelowej w dniu przyjazdu/wyjazdu jest płatne 30 zł/godzinę za pokój
  • Rozpalenie i przygotowanie kominka - 90 zł
  • Wynajem chaty grilowej za dodatkową opłatą
  • Istnieje możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego i flipcharta
  • Pobyt firm i grup zorganizowanych wyceniany jest indywidualnie
  • Sauna i Balia udostępniane są po wcześniejszej rezerwacji.

Dodatkowe atrakcje:

Posiadamy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe, każdy z osobną łazienką. W cenę pobytu wliczone jest także korzystanie z: Wi-Fi, TV i DVD, sali kominkowej, biblioteczki górskiej, placu zabaw, mini boiska z urządzeniami do gier.

Indywidualni Goście po wcześniejszym uzgodnieniu mają do dyspozycji kącik herbaciano-kawowy, lodówkę, podgrzewacz do butelek i drobne sprzęty (w tym zabawki, przewijak) dla małych dzieci.

W przyległym lesie znajdują się trzy altany, w których można swobodnie wypoczywać, do których prowadzi kilometr oznakowanych ścieżek spacerowych.

Mamy także warzywniak, w którym dzieci (pod opieką właścicieli) mogą poznawać rodzime warzywa i owoce.

Dodatkowe uwagi:

Prosimy o zwrócenie uwagi, iż zgodnie z polityką naszej firmy zadatki za rezerwacje oraz opłaty uiszczane poprzez firmy pośredniczące w najmie nie podlegają zwrotowi, także w przypadku rezygnacji lub częściowej rezygnacji z pobytu.

Pozdrawiamy,

Dominika i Irek.

 

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Facebook