Kompleks Małe Dolomity

Nie wiesz czym nowym zainteresować swojego malucha? Zastanawiasz się jak spędzić ciekawie czas ze swoim dzieckiem. A może w tych intensywnych czasach nagle stwierdziłeś, że pora przeżyć rodzinną przygodę?

Jak narty to w góry? Jak sie okazuje nie tylko. Także rejon Jury Krakowsko-Częstochowskiej może okazać się atrakcyjny w tym temacie.

W życiu każdego z nas są chwile wyjątkowe; są momenty, do których z czułością wracamy pamięcią. Są też takie, które dopiero mają się wydarzyć i chcemy, aby na zawsze pozostały w naszych sercach, aby wywoływały uśmiech na naszych twarzach.

Dla naszych klientów serwujemy na miejscu Jurajskie Piwo Rzemieślnicze z Browaru Na Jurze.

Na terenie Kompleksu znajdziecie sporo udogodnień dla swoich milusińskich

Zmień ASAP na ASAC (As Soon As Climb). Znudziły Wam się w Waszej Firmie standardowe wyjazdy integracyjne polegające na siedzeniu przy stole i dyskutowaniu o ostatnim wyniku kwartalnym? Na pewno :).

Adrenalina dla Korposzczura, czyli ucieczka w Skalny Mordor. Jeżeli jesteś już zczelendżowany na maksa, i asap potrzebujesz zdobyć jakiś KPI?

Mają w Skandynawii czy Rosji, używają od ponad dwu tysięcy lat, postanowiliśmy mieć dla Was i my. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy Saunę i Balię jako ewentualną, dodatkową atrakcje Kompleksu.

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Kompleks Małe Dolomity
42-421 Hucisko
ul. Skalny Widok 4D
Bank: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
18 1030 0019 0109 8503 0016 7953

Kompleks: +48 602 110 154
Glamping Biwak i Camping: +48 888 681 450
mail: kompleks@maledolomity.pl
mail: biwak@maledolomity.pl

Podmiot odpowiedzialny:
Pro-It Ireneusz Gosztyła
42-421 Hucisko
ul. Skalny Widok 4D

Facebook