Kompleks Małe Dolomity

Domek całoroczny do wynajęcia

Za górami, za skałami, w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Pomiędzy kultowymi rejonami wspinaczkowymi Podlesice i Rzędkowice powstał niedawno Kompleks Małe Dolomity a w nim oprócz pełnej oferty noclegowej, wyżywienia, sklepu górskiego, biwaku i campingu oraz wielu innych atrakcji zwłaszcza dla dzieci mieści się mała drewniana chatka dla Ciebie. Chatka, gdzie wspaniałe chwile płyną w niezwykłej atmosferze jaką tworzy nastrój ciszy i spokoju jurajskich lasów, skał i jaskiń.

Orzeźwiający szum rozkołysanych sosen wokół drewnianego domku nadaje niezwykły klimat temu miejscu, gdzie pośród leśnych zakątków po prostu traci się poczucie istnienia czasu. Wymarzone miejsce dla tych którzy szukają aktywnego wypoczynku i tych którzy pragną leniwie spędzić czas, wspólnie z rodziną czy w gronie przyjaciół. Niezależnie czy wolny czas przeznaczycie na rower, wspinanie, spacery czy zbieranie grzybów Domek pozostawiamy wyłącznie do Państwa dyspozycji o każdej porze roku.

Domek do wynajęcia. Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy i zarazem klimatyczny 4-osobowy domek. Na parterze znajdują się: salonik ze stołem połączony z otwartym aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem i ubikacją. Kuchnia wyposażona jest w gazową kuchenkę, lodówkę, zlew, a także w niezbędne naczynia i akcesoria do przygotowania oraz spożywania posiłków. Telewizor z dvd w saloniku zapewni ewentualne atrakcje na późne wieczory. W bliskiej okolicy możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji typu stok narciarski, aquapark, ,park linowy, tereny wspinaczkowe, jaskinie, lasy itd.

W pobliskim rezerwacie przyrody Góra Zborów urządzona jest ścieżka przyrodnicza. Punkty informacyjne znajdujące się na ścieżce przybliżą nam walory skalnego rezerwatu, historię wypasu zwierząt gospodarskich na Jurze. Dowiemy się, do czego służył kalcyt, jak dawno Jura została zasiedlona przez człowieka, a także zobaczymy efekty prowadzonych od kilku lat zabiegów czynnej ochrony przyrody i krajobrazu. Jednym z przystanków ścieżki przyrodniczej jest Jaskinia Głęboka – jedyny tego typu obiekt udostępniony do ruchu turystycznego w województwie śląskim. W sąsiedztwie rezerwatu przyrody Góra Zborów znajduje się Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury, gdzie znajdują się m.in. interdyscyplinarna ekspozycja oraz multimedialna sala konferencyjna, w której prezentowane są filmy edukacyjne, organizowane wartsztaty i sympozja.

Planujesz urlop, weekendowy wypad, a może pobyt świąteczny, jeśli chcesz zapomnieć o codziennych sprawach, odpocząć w przytulnej domowej atmosferze, w otoczeniu zieleni i pięknych widoków to zapraszamy właśnie do naszego Kompleksu.

Wygoda i komfort wyposażenia pozwalają poczuć się niemal jak w domu. Propozycję wypoczynku w naszym obiekcie kierujemy głównie do rodzin z dziećmi oraz osób które chcą uciec od hałasu i zabiegania w codziennym życiu. Tylko u nas znajdziesz doskonałe warunki sprzyjające pobytom z dziećmi (place zabaw, zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice, boisko sportowe, ścieżki spacerowe, altanki itd.).

Świeże powietrze i ruch zaostrza apetyt dlatego po całym dniu wypoczynku udostępniamy na terenie Kompleksu Małe Dolomity miejsce na ognisko, dużą altanę z grillem. Istnieje także możliwość po wcześniejszej rezerwacji wykupienia pełnego wyżywienia. Zapraszamy do galerii na kilka innych zdjęć naszego domku.

Facebook