Podpisanie umowy z Porsche Destination Charging to był dla nas jako Komlpeksu bardzo miły i ekscytujący moment.

Każda rzecz podnosząca jakość oferowanych przez nas usług daje nam satysfakcję i energię do dalszego działania aby Wasz pobyt w Kompleksie Małe Dolomity był niecodziennym doznaniem. Jednak ten krok pozwolił nam wywindować nasze usługi w nową epokę, epokę aut elektrycznych i hybrydowych. Teraz naładujesz u nas baterie nie tylko swoje ale także swojego auta :). Dwie stacje ładowania typu 2 na terenie kompleksu są dostępne dla naszych gości.

Kolejny krok do ekologii zgodnie z deklaracjami marki Porche - "W Porsche od dziesięcioleci pracujemy nad tym, aby marzenia zamienić w cele. Aby jazda była doznaniem. I aby przyszłość stawała się teraźniejszością. Teraz, w przeddzień epoki elektrycznych samochodów sportowych, łączymy sportowy charakter i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z nową koncepcją: Porsche Destination Charging.

Poszukujemy miejsc nietuzinkowych, w których przebywają nasi Klienci. Do programu zapraszamy Hotele, Restauracje, Pola Golfowe w celu nawiązania współpracy i zagwarantowania możliwości ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych w danej lokalizacji Partnera.

Porsche idzie z prądem.
Podobnie jak nasi wspólni Klienci."

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Facebook