Każdy z nas ma w swej pamięci pewne smaki i aromaty, które kojarzą mu się z okresem dzieciństwa: czasem swobody i pewnego - niemożliwego już do odtworzenia - poczucia absolutnej beztroski.

Niekiedy widok klusek śląskich ze zrazami wołowymi przypomina babciną kuchnię i jej zawsze rumianą, uśmiechnięta twarz pochyloną nad stolnicą... Innym razem wizyta w pączkarni  od razu stawia nam przed oczami wakacje spędzane wspólnie z rodzeństwem nad morzem, gdzie te przysmaki jadło się bezkarnie każdego ranka. Czasem zapach rosołu z lanymi kluskami wywołuje w nas niemal wzruszenie - to powrót do rodzinnych niedziel spędzanych zawsze z rodzicami... Nie da się jednak ukryć, że smakiem, który chyba najbardziej kojarzy się z dzieciństwem to... smak czekolady. Mlecznej albo gorzkiej, nadziewanej lub z orzechami a nawet pitnej - wypełniającej kubeczek niejednokrotnie dodatkowo ozdobiony grubą warstwą bitej śmietany. Czekolada - której historia sięga blisko 4 tysięcy lat była przez jej odkrywców - mieszkańców Ameryki Środkowej - uznawana za napój boski. Nic dziwnego - jej pobudzające właściwości połączone z wpływem na wydzielanie endorfin odpowiedzialnych za poprawę nastroju oraz łagodzenie bólu sprawia, że chętnie siegamy po nią zarówno w chwilach szczęścia jak i wówczas, gdy potrzebujemy skupienia, zadumy lub poprostu dla poprawy nastroju.

Glamping Nordisk Village Jura to miejsce, gdzie spokój, przyjemność i doznania zmysłowe mają nam przypominać o tym, co ważne. O zwykłej radości z dotknięcia bosymi stopami rosy na letniej trawie, o przyjemności z chwil spędzonych na zadumie w hamaku. O wieczornym zapatrzeniu w rozgwieżdżone niebo. Czasami samemu, a czasami z kimś nam bliskim.

Stąd na naszym Glampingu pomyśleliśmy o stworzeniu wyjątkowego napoju, który delikatnie pobudzi Wasze zmysły, ale jednocześnie rozgrzeje i przyjemnie otuli aromatyczną mgiełką w wieczorny czas relaksu. Stworzyliśmy Nordisk Chocolate (w wersji klasycznej i spicy) z pudrem z truskawek, która przeniesie was do czasów dzieciństwa, gdy okruchy magii wnikały w rzeczywistość i sprawiały, że wierzyliśmy, że dobro zawsze zwycięża a świat jest miejscem pełnym miłości i sprawiedliwości...

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Facebook