Pierwszy w Polsce Glamping Nordisk Village i zarazem czwarty na Świecie, zaprasza w świat glampingu a dokładniej do zapoznania się koncepcja namiotu bawełnianego Midgard i oczywiście na galerię zdjęć.

Czy możesz sobie wyobrazić założenie własnego prywatnego bawełnianego zamku. Spędzaj wakacje jako królowie i królowe w przyrodzie, nie rezygnując z wygody i luksusu. Witamy w Midgard! Na pierwszym w Polsce Glampingu!

Midgard to królestwo ludzi w mitologii nordyckiej. Miejsce, w którym ludzie żyli, gromadzili się i utrzymywali kontakty towarzyskie w gorączkowym świecie między Asgardem, domem Bogów, a Jotunheimem, domem Gigantów. Nordgard Concept oferuje wyjątkową i rozszerzalną piastę namiotu, która łatwo się łączy i łączy, dzięki czemu pasuje do każdej rodziny lub wielkość grupy i zapewniając luksus przestronnej i efektownej części wspólnej. Idealny namiot do zbierania i odpoczynku od ucieczki od zgiełku współczesnego świata.

Koncepcja Midgard od Nordisk została stworzona z inspiracji tradycjami, które inspirowały nordyckich ludzi, architekturę i design od wieków. Trzy historyczne kluczowe elementy są podstawą koncepcji Midgard:

Ludzie zawsze byli w centrum budowy. Przestrzeń była ciągle dodawana, aby Wspólnota mogła się rozwijać i żyć. Podstawa architektoniczna ze starożytnych skandynawskich budowli służy jako inspiracja do stworzenia przestrzeni i wspólnoty w koncepcji Midgard. Główne budynki publiczne i kościoły powstały jako osobna budowla lub centralny element, z którego dodatkowe mniejsze budynki mogłyby następnie powiększyć przestrzeń, aby pomieścić więcej osób lub funkcji. Jest to ogólna zasada dla całej gamy Midgard, która obejmuje także długie domy jako inspirację dla rozciągniętego kalenicowego kształtu Vimura. Ochronę przed pogodą, przyrodą i złymi bogami często zapewniano, pozwalając dużym konstrukcjom dachowym rozciągać się nad konstrukcją leżącą pod spodem. Nazywa się to zwisem i jest stosowane w produktach Midgard.

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Kompleks Małe Dolomity
42-421 Hucisko
ul. Skalny Widok 4D
Bank: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
18 1030 0019 0109 8503 0016 7953

Pensjonat: +48 602 110 154
Biwak: +48 888 681 450
mail: kompleks@maledolomity.pl
mail: biwak@maledolomity.pl

Podmiot odpowiedzialny:
Pro-It Ireneusz Gosztyła
42-421 Hucisko
ul. Skalny Widok 4D

Facebook