Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich miłośników górskich przygód, jurajskich ścieżek oraz wspinania skałkowego do Huciska, na VI Otwarte Dni Wspinania – będzie się działo !!

Podczas tego weekendu każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, zarówno dorośli jak i dzieci. 

IV Memoriał Pawła Wyrwy

Już po raz czwarty amatorzy wspinania będą się mogli rywalizować między sobą już po raz w IV Memoriale Pawła Wyrwy, który odbędzie się w sobotę. Areną zmagań będą rejony Rzędkowic, Podlesic, Mirowa, Okiennika Wielkiego, Góry i skały Apteki, Biblioteki oraz Jastrzębnika

JUR(a)UN

Także tego dnia odbędzie się pierwsza edycja biegu oraz zawodów nordic walking JUR(a)UN na dystansie 10km. Trasa zawodów została poprowadzona ścieżkami Podlesic, Rzędkowic i Huciska. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, dla nich zostanie rozgrany Bieg Leśnego Skrzata na dystansie 200m, prelekcję o Jurze oraz ognisko. 

Zaproszeni Goście

Popołudnie będzie obfitować w spotkania z ciekawymi ludźmi. W tym roku na Otwarte Dni Wspinania przyjadą polscy i zagraniczni goście, m. in. Bob A. Schelfhout, Sandy Allan, Jarosław Gawrysiak, Ryszard Pawłowski, Krzysztof Wielicki, Jakub Tekieli, Janusz Majer oraz Simone Moro!!

W niedzielę wszyscy Ci którzy chcieliby spróbować wspinania w skałach zarówno dzieci jak i dorośli, będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach wspinaczkowych pod okiem wykWalifikowanych instruktorów. Będą także warsztaty fotograficzne, jogi oraz możliwość przetestowania butów Red Chili w skałach a dla dzieci wycieczka z przewodnikiem. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy!!

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Facebook