Maluszki z definicji uwielbiają wędrowanie, wyprawy i przygody. Należy je tylko odpowiednio nakręcić i lekko wypchnąć za drzwi domu:). Potem już tylko się dzieje :) o ile oczywiście zadbamy o odpowiednie story i warunki.

A Jura Krakowsko-Częstochowska to jedna z najlepszych krain w Polsce na wycieczkę z maluchem. Niewielkie przewyższenia zwieńczone wapiennymi, pięknymi skałkami, nie tylko nie zdążą zniechęcić małego zdobywcę, ale także zachęcą do wędrowania. Puste jeszcze lasy na Jurze pozwolą wytropić sarnę lub zająca, albo poćwiczyć tropienie zwierząt. Jedyna w Polsce i Europie pustynie niezwiązana z morzem, pozwoli poczuć egzotyczne klimaty przygód, za Szlak Orlich Gniazd pozwoli przybliżyć dziecku ciekawostki historyczne. Co ciekawe o czym nieczęsto się wspomina, Jura to także jeziora, rzeczki i czasem plaże :). Jeżeli więc znudzi się komuś wędrowanie może skierować swe kroki ku spływowi kajakowemu lub np koniom, gdyż także taka forma atrakcji na Jurze zaczyna być popularna.

Zapraszamy na galerię zdjęć z naszej ostatniej wyprawy na Turnię Motocyklistów i Skałę Aptekę. Oczywistym jest, że samo wejście na szczyty skały musi być odpowiednio zabezpieczone. Jeżeli dodatkowo chcecie dzieciom zafundować wrażenia ze wspinania skontaktujcie się z nami. Polecimy odpowiedniego instruktora.

Nasza różnorodna oferta pozwoli dopasować Ci pokój do swoich oczekiwań

Kompleks Małe Dolomity
42-421 Hucisko
ul. Skalny Widok 4D
Bank: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
18 1030 0019 0109 8503 0016 7953

Pensjonat: +48 602 110 154
Biwak: +48 888 681 450
mail: kompleks@maledolomity.pl
mail: biwak@maledolomity.pl

Podmiot odpowiedzialny:
Pro-It Ireneusz Gosztyła
42-421 Hucisko
ul. Skalny Widok 4D

Facebook