Glamping MidgardPierwszy w Polsce Glamping Nordisk Village i zarazem czwarty na Świecie, zaprasza w świat glampingu a dokładniej do zapoznania się z historią namiotu bawełnianego Vanaheim 24 i oczywiście na galerię zdjęć.

Vanaheim 24 to twój własny przenośny zamek fantasy. W kształcie domu, z dwoma dużymi oknami na każdym końcu, mnóstwem okien D na parterze i dużym podwójnym wejściem, namiot ten oferuje nieograniczone możliwości dla grupy lub imprezy. Dużo miejsca na małą rodzinę lub luksus glamping dla dwóch, trzech osób - a jeśli chcesz możesz zainstalować podwójne łóżko w środku. Vanaheim Oferuje doskonałą przestrzeń, światło i wentylację z komfortem bawełny. Vanaheim można ulepszyć do najwyższego luksusu, dodając dopasowaną podłogę na zamek błyskawiczny i dodatkowe kabiny sypialne.

Historia kryjąca się za nazwą? Dom Wanirów! Vanaheim (Vanaheimr) oznacza „dom Wanirów” i jest jednym z Dziewięciu Światów w mitologii nordyckiej. W przeciwieństwie do młodszych i bardziej bojowych bogów z irsiru, Wanowie byli grupą bogów związanych z płodnością, mądrością i zdolnością patrzenia w przyszłość. Vanaheim był także miejscem urodzenia boga Van Njorda (Njörðr), dlatego stał się domem Vanirów.