Zapraszamy na dużą już galerię zdjęć z pierwszego w Polsce i czwartego na Świecie Glampingu Nordisk Village.

Tym razem zapraszamy Was serdecznie na spotkanie z Glampingiem w Małych Dolomitach. To właśnie w tym miejscu chcemy zaprezentować Wam piękno Jury i zaprosić w nasze progi. Zobaczcie jak prezentują się Namioty pierwszego w Polsce Glampingu w dzień i nocą.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć TUTAJ

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego z Glampingu Kompleksu "Małe Dolomity"

Na Jurze krakowsko-Czestochowskiej w Kompleksie Małe Dolomity powstał pierwszy w Polsce i zarazem czwarty na Świecie Glamping Noridsk Village. zapraszamy na krótki opis Glampingu i na film poniżej

Kompleks Małe Dolomity - Glamping from Glamping on YouTube.

Zapewne jak wiecie lub będziecie wiedzieć, w skład Kompleksu Małe Dolomity wchodzi także, najprawdopodobniej najspokojniejsze na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pole biwakowe i campingowe. Możecie także wynająć u nas spokojny domek. Na parterze w skład domku wchodzi łazienka, aneks kuchenny i salonik z TV. Na piętrze macie dostępne 4 łóżka pojedyńcze. Domek jest funkcjonuje jako oferta całoroczna. Zapraszamy na zdjęcia i zapraszamy oczywiście w nasze progi.

Male Dolomity Camping 1

Male Dolomity Domek Na Wynajem 07

Ponieważ nie każdy z nas ma ochotę rejestrować się na bookingu, a często pytacie nas o to jak wygląda nasz przestronny bo 70 - cio metrowy apartament. Postanowiliśmy zamieścić kilka zdjęć z niego także na naszej stronie. To przytulne miejsce o sporej powierzchni dysponuje swoją łazienką z wanną, aneksem kuchennym z dużym domowym stołem i pełnym wyposażeniem kuchennym włącznie z lodówką czy mikrofalą. Oczywiście nasi goście mają dostępny także własny taras z leżakami i krzesłami. Zapraszamy na zdjęcia: Apartament Wysoka.


Apartament Wysoka

A gdyby tak wybrać się na Jurę nocą i wędrować pomiędzy wapiennymi ścianami jedynie w świetle czołówki i prężącego się na nieboskłonie księżyca? Odwiedzając nocą Jurę przy dobrych warunkach atmosferycznych na niebie policzymy gwiazdy, a widać ich tam tak dużo, że nie starczy nam nocy, by ogarnąć je wzrokiem.

Tym razem zapraszamy Was serdecznie na nocne spotkanie z Małymi Dolomitami. To właśnie w tym miejscu chcemy zaprezentować Wam nocne piękno Jury. Jesteśmy przekonani, że gdy zobaczycie tą wyjątkową galerię zdjęć, odwiedzając nas zapragniecie zobaczyć ten gwiezdny spektakl jeszcze raz, już na własne oczy. W galerii oczywiście nie tylko pensjonat. Zobaczcie jak w nocnej odsłonie prezentują się Pole Biwakowe i Campingowe, Sklep Górski, ...różowy domek w leśnym młodniku :)

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć TUTAJ