Ponieważ nie każdy z nas ma ochotę rejestrować się na bookingu, a często pytacie nas o to jak wygląda nasz przestronny bo 70 - cio metrowy apartament. Postanowiliśmy zamieścić kilka zdjęć z niego także na naszej stronie. To przytulne miejsce o sporej powierzchni dysponuje swoją łazienką z wanną, aneksem kuchennym z dużym domowym stołem i pełnym wyposażeniem kuchennym włącznie z lodówką czy mikrofalą. Oczywiście nasi goście mają dostępny także własny taras z leżakami i krzesłami. Zapraszamy na zdjęcia: Apartament Wysoka.


Apartament Wysoka

Zapewne jak wiecie lub będziecie wiedzieć, w skład Kompleksu Małe Dolomity wchodzi także, najprawdopodobniej najspokojniejsze na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pole biwakowe i campingowe. Możecie także wynająć u nas spokojny domek. Na parterze w skład domku wchodzi łazienka, aneks kuchenny i salonik z TV. Na piętrze macie dostępne 4 łóżka pojedyńcze. Domek jest funkcjonuje jako oferta całoroczna. Zapraszamy na zdjęcia i zapraszamy oczywiście w nasze progi.

Male Dolomity Camping 1

Male Dolomity Domek Na Wynajem 07

A gdyby tak wybrać się na Jurę nocą i wędrować pomiędzy wapiennymi ścianami jedynie w świetle czołówki i prężącego się na nieboskłonie księżyca? Odwiedzając nocą Jurę przy dobrych warunkach atmosferycznych na niebie policzymy gwiazdy, a widać ich tam tak dużo, że nie starczy nam nocy, by ogarnąć je wzrokiem.

Do tej pory mieliście możliwość oglądania kompleksu Małych Dolomitów głównie z zewnątrz. Prezentowaliśmy Wam obiekt o różnych porach dnia, niemal za każdym razem w innych barwach światła, przy różnych warunkach atmosferycznych i zmieniających się porach roku. Nadszedł moment, w którym pragniemy Was zaprosić do samego serca pensjonatu.