Profilowe 2

Nazywam się Jakub Krawczyk.

Fotografią „tak na poważnie” zajmuję się od 2005 roku.

Pochodzę z Dąbrowy Górniczej, postindustrialnego miasta położonego u stóp Jury Krakowsko-Częstochowskiej, między Śląskiem a Małopolską – czyli w Zagłębiu Dąbrowskim.

Bardzo lubię dzielić się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami w fascynującej dziedzinie sztuki, jaką bez wątpienia jest fotografia, ale, równie bardzo, lubię też zdobywać  wciąż nowe doświadczenia, poprzez podziwianie i analizę prac innych oraz realizację wspólnych wypadów zdjęciowych z ciekawymi twórcami z dziedziny fotografii.

W pewnym momencie sztuka fotografii stała się po prostu częścią niemal każdego aspektu mojego życia. Towarzyszy mi w pracy, w czasie wolnym, przy promowaniu własnego regionu czy podróżowaniu po świecie. Towarzyszy mi zarówno w dzień, jak i w nocy.

Jestem fanem dobrego reportażu i niesztampowej fotografii pejzażowej. Kilka lat temu zakochałem się w pejzażu nocnym i stopniowo powiększam swoje portfolio o kolejne kadry przedstawiające uroki mroczniejszej części doby. Generalnie jestem również fanem dłuższych… i ekstremalnie długich ekspozycji.

Od wielu już lat uwagę swoją skupiam przede wszystkim na pejzażu jurajskim, realizując przy tym współpracę ze Związkiem Gmin Jurajskich przy promocji produktu turystycznego Szlaku Orlich Gniazd.

http://www.jakubkrawczyk.pl/

https://www.facebook.com/jakubkrawczykfotografia


Mateusz Grzech Przewodnik Jurajski

tel. 504 751 979

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Organizacja wycieczek autokarowych, rowerowych i pieszych dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych.