Glamping w pierwszej w Polsce wiosce Nordisk

Pierwszy w Polsce Glamping

Nie trzeba daleko podróżować w Polsce, aby oddać się życiu kempingowemu w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Kompleks Małe Dolomity to między innymi pierwsza w Polsce wioska marki Nordisk. Skandynawski specjalista ds. Outdoor produkuje - między innymi - namioty na glamour camping czyli - Glamping. I tak oto dzisiaj, na kempingu Małe Dolomity, na Jurze, są trzy wyjątkowo dobrze wyposażone namioty z dalekiej północy (w roku 2020 będzie ich więcej :)). Nordisk’s Glamping stał się naprawdę luksusowym przeżyciem w Kompleksie, pośród lasu sosnowego, z ciekawą infrastrukturą także dla „normalnych” biwakowiczów, czy gości Kompleksu z pobliskiego, drewnianego budynku. Wszystko wydaje się cudowne z wyjątkiem małego (lub większego) uzależnienia od Glampingu

Wielkimi krokami zbliża się VII edycja Otwartych Dni Wspinania. W weekend 27/28 maja w kompleksie Małe Dolomity w Hucisku położonym na Jurze z inicjatywy Fundacji Górskiej ECHO zagoszczą wielkie osobistości środowiska górskiego i wspinaczkowego. Wśród nich swoją obecnością zaszczyci nas meksykański himalaista Carlos Carsolio. Jego prelekcja w niedzielę. Warto dodać w ramach ciekawostki, że Carsolio jest ostatnim człowiekiem, który widział Wandę Rutkiewicz na stokach Kanczendzongi. Do Huciska zawita również Alex Txikon, zimowy zdobywca Nanga Parbat i uczestnik ostatniej zimowej ekspedycji na Mount Everest. Alex, który uwielbia przyjeżdżać do naszego kraju będzie gwiazdą sobotniego wieczoru. Wśród prelegentów nie zabraknie Marcina Tomaszewskiego, Ryszard Pawłowskiego, Andrzeja Machnika czy Andrzeja Marcisza. O projekcie „100 wulkanów” opowie Grzegorz Gawlik.

 

Wielka premiera za nami. Weekend 08/09.10.2016 upłynął na Jurze pod znakiem nowego i zapewne już od tej pory cyklicznego wydarzenia poświęconego ludziom gór. „Piękno Gór” to nowy cykl spotkań poświęcony tematyce gór najwyższych. Pierwsze wydarzenie w pełni odnosiło się do niezdobytego dotychczas zimą ośmiotysięcznika, K2. Wydarzenie odbyło się dzięki wspólnym działaniom Fundacji Górskiej ECHO, Portalu Górskiego i kompleksu Małe Dolomity w Hucisku.

Oferta na organizację Świąt Wielkanocnych w 2017 roku

wraz z zakwaterowaniem

 

I.                 Warunki ogólne

1.      Zakwaterowanie w dniu 14-go kwietnia od godziny 14-tej.

2.      Wykwaterowanie w dniu 17-go kwietnia do godziny 13-tej.

3.      Maksymalna ilość gości wynosi 22 osoby i dwoje dzieci w wieku do 2 lat.

4.      Istnieje możliwość wynajmu całego obiektu na wyłączność: minimalna ilość gości wynosi 18 osób lub przez mniejszą grupę w cenie 18 osób.

5.      Dodatkowo można wynająć domek czteroosobowy – warunki do indywidualnego ustalenia.

 

Wyjątkowy świąteczno-noworoczny okres każdy z nas najchętniej spędza we własnym domowym i rodzinnym zaciszu. Trudno jednak ten czas połączyć z prawdziwym odpoczynkiem wolnym od gotowania, sprzątania i innych przygotowań jakie wiążą się z budowaniem świątecznego nastroju. W tym miejscu chcemy przedstawić Państwu specjalną ofertę. Zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego okresu w roku w Małych Dolomitach.